Sveiki atvykę, lankytojau! [ Užsiregistruoti | Prisijungtirss

SKELBTI NAUJĄ

Vakarėlis, susirinkimas ar šventė? Palikite šiuos rūpesčius “Mobili virtuvė”!

Posted 2023/03/05 by in Blog, Straipsniai | Comments Off on Vakarėlis, susirinkimas ar šventė? Palikite šiuos rūpesčius “Mobili virtuvė”!

Nauja paslauga „Mobili virtuvė“ nori suteikti klientams lengvą ir patogų būdą suplanuoti specialius renginius. Šios paslaugos pagalba klientai gali pasirinkti renginio vietą, svečių skaičių, šventės tipą, numatomą aptarnavimo laiką, kitus jiems svarbius parametrus. Be to, klientai taip pat gali nurodyti reikalingų darbuotojų skaičių, įskaitant virėjus, padavėjus, barmenus ir kitus darbuotojus.

Sistemoje „Mobili virtuvė“ klientas ras naujovišką dizainą, dėl kurio renginių planavimai atrodys unikalūs. Be to, paslauga „Mobili virtuvė“ taip pat suteikia prieigą prie daugybės meniu variantų ir receptų iš viso pasaulio.

„Mobilios virtuvės“ paslauga – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praleisti įsimintiną renginį be rūpesčių. Dėl paprastos naudoti svetainės ir daugybės funkcijų klientai tikrai ras tobulą paslaugą ypatingoms progoms. „Mobilios virtuvės“ paslaugos dėka klientai gali būti užtikrinti, kad jų renginiai bus sėkmingi.

101 total views, 1 so far today

  

Komentarai

Komentuoti negalima.

Su paslaugos PASIDALINK privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su paslaugos REMONTAS privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su 3dvert.lt paslaugos LIGHT privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su 3dvert.lt paslaugos COLOR privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Renginiu.lt paslaugos "Mažas maistas" privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Renginiu.lt paslaugos "Mobili virtuvė" privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Virtravel paslaugos privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose: