Sveiki atvykę, lankytojau! [ Užsiregistruoti | Prisijungtirss

SKELBTI NAUJĄ

 

“Household” – Nauja krovinių transportavimo kompanija

  • Paskelbtas: 2023/01/29 14:15
  • Galioja iki: Skelbimo galiojimas pasibaigė

Norime pristatyti “Household” – naują paslaugų teikėją Lietuvoje, kuris padės spręsti transportavimo problemas ir užtikrins sklandžią ir patikimą krovininių transporto procesą. Ką siūlo “Household”? Tai yra internetinė platforma, skirta krovinių transportavimo kompanijoms, kurios ieško naujų klientų. Įmonės prisijungusios prie “Household” platformos, galės pasiekti naujus klientus ir taip padidinti savo pelnus ir darbo apimtį.

Kuo skiriasi “Household” nuo kitų rinkos dalyvių? Svarbiausias skirtumas yra tai, kad “Household” teikia personalizuotas paslaugas. Šiuo metu “Household” darbuotojai turi didelę patirtį krovinių transportavimo srityje, todėl jiems nereikia standartizuoti savo paslaugų. Be to, “Household” siūlo integruotą paslaugų užsakymo sprendimą. Tai reiškia, kad įmonės gali gauti krovinių transportavimo paslaugas, taip pat gali gauti informaciją apie krovinius, sandėliavimo reikalavimus, pakavimo rekomendacijas ir kt.

“Household” siekia užtikrinti sklandų ir patikimą krovininių transportavimo procesą, taip pat suteikti paprastus, personalizuotus ir integruotus sprendimus krovinių transportavimo srityje. Jei ieškote naujų klientų ir norite padidinti savo pelną, “Household” yra pasiruošusi jums padėti. Prisijunkite prie mūsų platformos jau netrukus cargoser.lt!

    

237 viso peržiurų, 1 šiandien

  

Komentarai

Komentuoti negalima.

Norėdami susisiekti su pardavėju, prašome užpildyti žemiau pateiktą formą.

Smulkesnė informacija apie skelbėją

  • Skelbimo autorius: Ramanda
  • Narys nuo: 2023/05/10

Remėjai

Su paslaugos PASIDALINK privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su paslaugos REMONTAS privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su 3dvert.lt paslaugos LIGHT privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su 3dvert.lt paslaugos COLOR privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Renginiu.lt paslaugos "Mažas maistas" privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Renginiu.lt paslaugos "Mobili virtuvė" privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Virtravel paslaugos privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose: