Sveiki atvykę, lankytojau! [ Užsiregistruoti | Prisijungtirss

SKELBTI NAUJĄ

Atraskite Ispanijos grožį ir kultūrą mūsų virtualioje kelionėje

Posted 2023/03/23 by in Blog, Straipsniai | Comments Off on Atraskite Ispanijos grožį ir kultūrą mūsų virtualioje kelionėje

Ispanija yra graži šalis, turtinga istorija ir kultūra. Nuo nuostabių Kosta del Sol paplūdimių iki istorinių Barselonos gatvių – Ispanijoje yra tiek daug ką pamatyti ir patirti. Bet ką daryti, jei neturite galimybės aplankyti šalies? VIRTRAVEL suteiks galimybę aplankyti Ispaniją šią akimirką!

Virtualių kelionių paslauga siūlo unikalų ir patogų būdą tyrinėti žymiausias europos lankytinas vietas patogiai savo namuose. Galite pajusti Ispanijos pakrantės grožį, aplankyti garsiąsias Madrido vietas ar apžiūrėti istorines Barselonos gatves. Taip pat turėsite galimybę aplankyti kai kurias ikonines Italijos, Vokietijos, Prancūzijos ir kitų žymių europos miestų lankytinas vietas.

Projektą įgyvendinti padėjo finansavimas iš ES struktūrinių fondų pagal „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ priemonę. Išbandykite – Vitravel.eu.

494 total views, 1 so far today

  

Komentarai

Komentuoti negalima.

Su paslaugos PASIDALINK privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su paslaugos REMONTAS privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su 3dvert.lt paslaugos LIGHT privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su 3dvert.lt paslaugos COLOR privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Renginiu.lt paslaugos "Mažas maistas" privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Renginiu.lt paslaugos "Mobili virtuvė" privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose:
Su Virtravel paslaugos privalumais ir naujienomis galėsite susipažinti išsamiau paslaugos dienoraščiuose: